Generic placeholder image

BAKIM ONARIM

Tüm markalarda
özenli bakım

Generic placeholder image

SUNUCU ve NETWORK

Network sistemlerinde
Kalıcı Çözümler

Generic placeholder image

SATIŞ

Tüm seçkin markalarda
Garantili satışlarımız

Generic placeholder image BAKIM ONARIM

Teknolojinin sürekli yenilendiği günümüzde, bilgisayarlar hepimiz için vazgeçilmez hale geldi, gerek iş yerlerimizde gerekse evimizde en az bir bilgisayar bulunuyor. Bilgisayarlarımızın bakımı ve onarımı da önem taşımakta.

ReyMu Bilgisayar olarak her marka ve model bilgisayarlarınızın bakımı ve onarımını teknolojinin bize sunduğu yenilikleri, tecrübemizle birleştirerek yapmaktayız.

Gerek kurumsal gerekse bireysel çözümlerde amacımız sadece onarım yapmak değil müşterilerimizi bilgilendirerek cihazlarını daha verimli ve uzun süre arıza ile karşılaşmadan kullanmalarını sağlamaktır.

En Başa Dön

Generic placeholder imageSUNUCU ve NETWORK

Sunucu sistemleri hafife alınacak konular değildir, iyi yapılandırılmamış sunucu ve ağ alt yapısında bilgileriniz herzaman risk altındadır, çökme durumunda bilgilerinizi ve zamanınız kaybedersiniz tabiki buna bağlı olarak ta maddi zararlarınız yüksek seviyelerde olur.

MCITP (Microsoft Certified IT Professional) Sertifikasyon Sisteminde

Eğitim almış personelimizle Sunucu ve Ağ yapılandırması konularında ufak, orta, büyük işletmelerinizde ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunabilecek bilgi ve deneyime sahibiz.

ReyMu Bilgisayar olarak işletmenizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak en güvenli yapıyı, en makul fiyatlara kurmak ilk önceliğimizdir.

En Başa Dön

Generic placeholder image SATIŞ

ReyMu Bilgisayar olarak öncelikle belirtmek isteriz ki HERKES İÇİN EN İYİ BİLGİSAYAR YOKTUR.
Bilgisayar alırken dikkat etmemiz gereken hangi alanda kullanacağız,
bu alanda hangi özelliklere ihtiyacımız var
ayıracağımız bütçemiz nekadar , en pahalısı her zaman en iyisi olmayabilir…

Gerek düzüstü gerek se masa üstü bilgisayar alırken ihtiyacımızı ve önceliklerimizi belirlemek çok önem taşıyor. ihtiyacımızı ve önceliklerimizi belirledik, bütçemizi de üç aşağı beş yukarı ayarladık sıra geliyor marka ve modeli seçmeye. Günümüzde bilgisayar alanında da marka ve model yelpazesi son derece geniş.

Bilgisayar almaya karar verdiğinizde sizleri iş yerimize bekleriz ve size en uygun bilgigisayarın hangisi olduğuna karşılıklı bilgi alışverişinde bulunarak karar veririz.

Unutmayın önemli olan pahalı, isim yapmış bir cihaz almak yada en ucuz cihazı alıp günü kurtarmak değil "sizin ihtiyaçlarınızı uzun zaman karşılayacak en uygun fiyatlı cihazı almaktır."

En Başa Dön